| anonim_4396 a întrebat:

Nu inteleg si nu voi intelege niciodata straight face de unde atata noroc pe uni si de unde atata ghinion pe alti

9 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Hehehe... teorii sunt multe putem incepe cu chestia cu ursitoarele, sa trecem prin bine faci bine gasesti si alte prostii d-astea sau putem sa trecem direct la:

Unii au parte in lumea asta de circumstante care ii favorizeaza. dar sa nu crezi ca vai ce norocosi sunt ei. pentru ca si ei au probleme doar ca la un alt nivel. sau pe alte domenii. eu sunt de parere ca norocul ti-l faci singur asa ca... mult noroc sa aiwinking

| bytzy09 a răspuns (pentru PinkTerror):

Mersi mult noroc si tiewinking stiu ca era o intrebare usor prosteasca dar vreau pareri big grin

| PinkTerror a răspuns (pentru bytzy09):

Agreed. parerile... sunt si eu curios si nu e prosteasca sunt oameni care isi pierd viata si increderea incercand sa inteleaga faza asta cum de altii au nu stiu ce si el nu... sau etc.

| Alyra a răspuns:

Bună!
Păi..nici nu e nimic de înţeles. Pur şi simplu trebuie să existe şi noroc şi ghinion; şi bine şi rău; şi zi şi noapte. etc.
Nu crezi că ar fi cam exagerat să fie totul bine?hee hee

| bytzy09 a răspuns (pentru Alyra):

Pentru uni chiar e totu bine iar pentru alti chiar aproape nimic

| Alyra a răspuns (pentru bytzy09):

Păi da..viaţa...trebuie să existe toate extremele tongue

| bytzy09 a răspuns (pentru Alyra):

Da las ca se-nvarte roata odata si odata laughing)

| Alyra a răspuns (pentru bytzy09):

Da; ar trebuihee hee

| Paulla a răspuns:

Norocul e doar o concepţie a omului. Nu e nimic supranatural în asta, e vorba doar de cât de calculate îţi sunt acţiunile.
P. S: Unii ştiu să pună articolul şi semnele de punctuaţie, alţii nu.