| Alex a întrebat:

Nu m-am hotarat ce fac de Revelion. Stiti niste idei pentru Revelion? Multumesc!

4 răspunsuri:
| xXdoareuXx a răspuns:

Iesi cu prietenii prin oras la o bere, sau mergeti la cinema. Sau intalniti-va la cineva acasa si comandati pizaa si va uitati la un film

| Fridăm a răspuns:

Uită'te la artificii cu un pahar de şampanie în mână :p

| Antoniacopiluța a răspuns:

Iesi cu niste prieteni.MErgi la ei sau sa vina ei la tine.Comandati niste pizza, sampanie si uitati'va la un film de groaza.happy. Funda?puppy dog eyes

| Lykan a răspuns:

Cheama niste prieteni vedeti un film de comedie in timp ce mancati fast food