| andreieftenie42 a întrebat:

Nu m-ati lamurit cu telepatia, deci daca eu ajung sa pot trimite telepatic ce doresc cuiva? pot sa si indemn lumea sa faca tampenii sau sa le umblu prin creier si nimeni nu ma trage la raspundere? e cam penibil.La tv zicea ca sunt oameni care au facut puscarie ca au folosit telepatia.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

E pesudostiinta, nu transmiți nimic, dacă vrei sa transmiți ceva transmite prin a fii virtuos și a face voluntariat, fa un bine în lumea asta

| andreieftenie42 explică (pentru RAY):

Ok e pseudostiinta si daca ar exista gata fiecare face ce vrea? gata trimiti oricui orice, faci ce vrei?

| RAY a răspuns (pentru andreieftenie42):

Ne am ucide intre noi

| andreieftenie42 explică (pentru RAY):

Pai nu stiu ma tu crezi ca nu se poate crea o lege sau sa se observe daca ceva nu e in regula? adica daca ar exista, oricum ar vedea si altii ce faci tu.

| RAY a răspuns (pentru andreieftenie42):

Telepatia e un fel de mesaj adresat public, eu le as transmite sa vadă de viata lor nu de q altora