| Maria46854213 a întrebat:

Nu mai este comanda la mine?

Răspuns Câştigător
| Yoanna_4969 a răspuns:

NUcrying Imi pare super rau pentru el. Imi placea mult emisiunea:X:X Avea niste tipi super si fetele pareau de treaba...Mai ales ca radeai de morilaughing Ce mai? Era super emisiunea. Poate o sa dea si un sezon 2...Sa speram

9 răspunsuri:
| ~p!$iii~ a răspuns:

Nu se pare ca s-a terminatsad.

| Диана a răspuns:

Nope. S-a terminat sezonul 1.Probabil ca din toamna o sa inceapa din nou.Sa speram.

| niki_2106 a răspuns:

Sperr sa nu se fi terminat ca adoram emisiuneeeaaalove struck:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

INcepe sigur un sezon nou devil ca am prieteni:X de au participat:X.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma este pentru ca am o colega care s-a dus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuu o ador e preferata mea:*:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se pare ca nu mai este. Ce pacat, iubeam acea emisiune!:d.

| NikolasXD a răspuns:

Nu din pacate crying