| anonim9874 a întrebat:

Nu mai merge biblioteca la lady popular? Eu sunt lvl 19 si ii dau sa citesca si imi zice diferite texte de gen " Ai terminat de citit la Biblioteca. Punctele de IQ au crescut cu 0 si 5 respectiv " stie cineva ce sa intampla? ca nici nu imi creste deloc Iq-ul. E de la ei? sau sunt de vina eu? HELPpuppy dog eyes

1 răspuns:
| moon_9668 a răspuns:

E posibil sa fii ajuns la IQ 200 si de aceea sa nu mai mearag, dupa 200IQ nu iti mai poti creste IQ la biblioteca, doar la jocuri sau la buticu misterios cand castigi happy