| optical a întrebat:

Nu merge sa caut raspunsuri pe site dupa un anumit cuvant.Am incercat si ieri si a mers acum daca este sa caut dupa un cuvant ma duce la intrebari recente.laughingnu stiu ce sa fac!

2 răspunsuri:
| ButterflyWings a răspuns:

Tu n-ai ce sa faci...site'ul merge foarte greu de la un timp si are unele defectiuni,de care administratorii TPU'ului ar trebui sa se ocupe...dar cum e vara,perioada vacantelor si distractiei, nu prea vad o solutionare cat de curand, poate prin toamna.happy

| optical explică:

Oo multumesc:X