| maryanshmen a întrebat:

Nu mi se mai aprinde telefonul, se aprinde doar un beculet in dreptul inflarosului, ce are ca inainte imi mergea foarte bine?

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Deci nu se scrie inflaroșu ci infraroșu, iar al doilea lucru telefonul are un scurt în el, dul la un centru și repară l, dar trebuie să ai măcar 100 lei în buzunar asta pe puțin ca să îl facă cineva.

| memonelxd a răspuns:

cu regret iti spun, ma doare mana si inima cand scriu, mi-e groaza cand trebuie sa o spun... imi vine sa plaaaangcrying telefonul tau s-a dus...crying nu v-a mai fii printre noi. Imi pare rau, poti plange pe umarul meu daca te ajuta cu ceva big hug