| Ioscaa1 a întrebat:

Nu mi se mai vede bara aceea unde schimb volumul jos in dreapta.Am windows 7.Cum fac sa apara din nou. Funda

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E o problema de windows poate un virus care mai ascunde iconite uite ce e de facut http://www.youtube.com/watch?v=0b1aH0C6HzM apesi ce iti arata acolo nu e necesar sa intelegi spaniola.

| Ioscaa1 explică (pentru mgtow):

Tu mi-ai dat un link de la o melodie

| Ioscaa1 explică (pentru mgtow):

Si ce inseamna Ctrl+Alt+Supr y? ma refer la Supr y

| mgtow a răspuns (pentru Ioscaa1):

Y inseamna si le apesi si iti apare fereastra aia apoi apesi unde da ala si accept el le inchide tu accepti.