| ghineanamaria a întrebat:

Nu pot da raspunsuri intrebarilor postate de voi! De ceeeee?

Apropo Vrei sa ajuti si tu pe cineva? Ajuta niste copii saraci dand un vot aici >>> http://www.impreunapentrufiecare.ro/......ojdeni/107 Multumesc tuturor celor care dau un vot(dupa ce ati deschis linkul dati pe votati)

1 răspuns:
| Static a răspuns:

Pai cred ca nu poti da raspunsuri poate pentru ca nu ti-ai verificat id. daca l-ai dat pe cel corect, ca sa poti da raspunsuri pe TPU, trebuie sa ai un id valabil, al tau cu care te loghezi. Daca nu ti l-ai verificat nu poti sa dai nici un rasp. sad