| superpissy40 a întrebat:

Nu pot sa cred! Cand am intrat pe mess l-am vazut pe colegul meu si i-am spus buna cf si el a zis bine.La un moment dat l-am intrebat daca ma mai place si a zis ca da! Dupaia i-am zis si eu lui ca il plac. Ce credeti ca s-a intamplat cu el cand a zis ca da?(mi-a mai zis ca sunt cea mai tare din clasa)

Cred ca am procedat bine cand l-am ignorat un timp...Nu?

2 răspunsuri:
| IM5 a răspuns:

Pai da,uneori cand il ignori el se nu stiu cum sa zic intreaba dc nu vorbesti cu el,si ii transmiti ca nu ai sari in fantana daca el ar faceo,poate el te place,bine in general ca esti frumi,dar si pentru personalitatea ta, poate ca ignorandu-l il atragi mai mult, dar ai grija sa nu intreci masura uneori mai poartate matur alteori mai lasa-te dusa de val

| Tzitzirelu a răspuns:

Depinde. uh trebuia sa fii cea mai saltareata sa il ajuti cand avea nevoie, sa il bagi in seama, sa il saluti, dar wow daca te place e superb big grin bv voua big grinbig grin succes