| DozaDeVise a întrebat:

Nu pot sa cred de cate ori din cauza defectziunilor tehnice am pierdut raspunsul cand sa dau raspunde broken heart crying crying crying crying crying [si puteam primi funda ca erau raspunsuri ft complexe crying

rezolvatsi problemele astea odata crying
sau opritsi site´ul pentru cateva zile si rezolvatzi´le X-( X-(

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Siteul tpu.ro este gazduit pe un server din Germania, raspunde greu la ping uneori, s-ar rezolva treaba daca administratoru ar gazdui site-ul pe un server din Romania stiind ca este accesat de romani.

| 0Nyteshade a răspuns:

Nu inteleg de ce agiti atat,nu prea cred ca era o situatie pe viata si pe moarte.
Acum ca ti s-a intamplat,esti constienta ca se mai poate intampla,asa ca fa si tu ce fac si eu, ca sa nu mai plangi dupa un raspuns, copie-l inainte sa dai "raspunde".