| RiRi5846 a întrebat:

Nu pot sa intru pe facebook de ieristraight face. Cand incerc sa ma loghez imi apare asa :"Facebook is down for required maintenance right now, but you should be able to get back on within a few minutes. In the meantime, read more about why you're seeing this message. Thanks for your patience as we improve the site."I s-a mai intamplat cuiva asa? Daca da, in cat timp a mers iar?

Răspuns Câştigător
| BANN3R a răspuns:

Normal dupa 30-60 de minute merge. Fa o poza la eroare in fullscreen te rog ca sa pot studia mai bine

| RiRi5846 explică (pentru BANN3R):

Vad ca acum merge.Multumesc oricum!^^

5 răspunsuri:
| Mademoiselle a răspuns:

La fel patesc si eu acum? Cum ai intrat iar pe fb?

| RiRi5846 explică (pentru Mademoiselle):

Nu am facut nimic.Pur si simplu si-a revenit singur.big grin

| cristiandu273 a răspuns:

Poate tia spart cineva aidiul

| micutza22 a răspuns:

Buna seara. ce ai facut cand ti'a aparut asa? ca imi apare si mie asa! sad ce sa fac?