| Straw a întrebat:

Nu pot sa schimb parola de la Yahoo! Indiferent de ce nume as pune imi spune "Parola nu poate să includă nicio parte din numele dvs." si eu pun parola"bBAHi3419874782" si tot nu merge. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Am aceeasi problema, concluzia la care am ajuns e ca mai bine iti faci un id nou de mess, scrii pe o foaie contactele din vechiul id si le adaugi pe cel nou, asta e cea mai buna solutie.

| Straw explică (pentru MarianWLF):

Pai nu mai stiu parola la cel vechi ca tot asa am schimbat-o si nu o mai stiu.