| astertix09 a întrebat:

Nu radeti, dar ma intreb, si am mai intrebat ce inseamna un cuvant "haladita" e folosit in diverse locuri si este prezent in manele, pe care vrei nu vrei trebuie sa le asculti, si cuvantul asta mi se invarte rebel prin minte.

Răspuns Câştigător
| gabitza_3022 a răspuns:

Eu pe unele site-uri am gasit ca haladita inseamna prostit/a... uite un link cu intelesul cuvantului http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t493341.html

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Si uite-asa, incet-incet, invatam o noua limba straina! Doamne fereste sa nu cumva sa invatam, fara sa stim, noua limba oficiala!

| Artemiss a răspuns:

Inseamna smecherit/a... te-ai haladit=ai prins figuri;

| putzulica a răspuns:

Gred ca liber. sa faci ce vrei. cred.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna smecherita haladita=smecherita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alocuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haladit = frumos (in limba rromani)