| floryyn91yy a întrebat:

Nu s manelist, dar in ultima vreme, compun in gand melodii care suna a manele, printre care una, care mi se pare atat de frumoasa ca o cant mereu, pe cine sa contactez, pana n o uit?)))

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu scrii melodia pe o foaie? Cand vei fi trist, le vei canta si iti va reveni dispozitia buna.
Poate ai ascultat din greseala manele(ex.de la vecini etc.)si ti-au ramas in subconstient sau in ureche.Dar nu le uita!

P.S.:asta in caz ca stii notele muzicale.big grinbig grin
Contacteaza-ma pe mine si ti le scriu sau intra pe wikipedia si invata notele.happyhappy

| Libelle a răspuns:

Cica sa inveti notele, de parca maneaua aduce a Mozart.
http://www.danbursuc.ro/

| AlexandraSmiley a răspuns:

Daca suna a manea, uit-o!