| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiti... A murit o prietena de-a mea, si astazi se implineste un an de cand s-a intamplat...Se poate personaliza o lumanare cu poza ei, adica, eu sa cumpar lumanarea (suportul) si sa imi puna poza pe ea? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Dar de ce pe lumanare pune pe ceva frumos sa ai o amintire frumoasa de ce sa-ti aduci aminte ca este moarta - de ce nu o pui pe un inger - sa fie ingerul tau pazitor - eu asa as face

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Da nu e neaparat sa cumperi suport ci o scoti direct pe calculator modificata poza.