| ellaells a întrebat:

Nu stiu ce am, de la un timp sunt trista, nu am chef de viata, nimic nu mi se pare interesant... Cine a mai trecut prin asa ceva, v-ati revenit? E ceva trecator? sad

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E ceva trecator stai linistita

| Bacemi a răspuns:

Probabil ceea ce faci e departe de ceea ce vrei tu sa faci. Nu esti cu adevarat tu. In legatura cu altii, nu poti face la fel de multe, insa pe tine te poti regasi oricand. Adu-ti aminte de ce facea sa zambesti, lucruri pe care poate le-ai intrerupt fortata de imprejurari. Ia-ti macar o zi doar pentru tine pe saptamana si aminteste-ti pas cu pas drumul catre momentele frumoase.
E doar o stare trecatoare si e bine sa te concentrezi pe ce ai putea face decat la ce nu poti face.

| Fridăm a răspuns:

E ceva trecător, aproape fiecare trece printr'o astfel de perioadă mai rar sau mai des. Îţi vei reveni. happy

| andrei1993a a răspuns:

Trebuie sa gasesti sursa acestei stari de tristete, si sigur gasesti si o rezolvare. daca stam si ne gandim fericirea o gasim foarte usor, in lucruri marunte.E ceva trecator clar, nu poti avea starea asta mereu. Zambeste, uita-te la un film, iesi cu prietenii. happy