| bomboniqueeeeeeeeee a întrebat:

Nu stiu ce sa ma mai fac.rad foarte mult.chiar si la scoala cand incep sa citesc ma bufneste rasu fara a avea neaparat un motiv. ce este cu mine?

4 răspunsuri:
| Ade a răspuns:

Pai de obicei si mie mi se intampla asa ceva. Mi se intampla de obicei dupa ce citesc bancuri. Am un cantec care ma face sa ma opresc {sa nu razi}[te rog nu rade]:
Rid Richard e elastic
Sue poate sa dispara
Rid e torta umana
Lucru vrea sa se vada
Cei 4 fantastici!
Stiu, stiu e dintr-un desen, dar ma linisteste. Sauy ma mai gandesc ca e o fantoma langa mine {si are un cutit in mana [care e la catul meu]},. Crede-ma se opreste rasul imediat.

| madalinna a răspuns:

Si mie mi se mai intampla, dar, ma linistesc repede: ma gandesc la o situatie in care n-ar fi cazul sa rad si ma opresc, incearca si tu, poate merge. chiar nu stiu ce e cu tine, si nici cu mine laughing... poate suntem noi asa... mai "vesele"!

| AndradaSusțineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Și eu am avut o perioadă dintr-asta. A fost relativ scurtă, cam jumătate de oră de scriere, râdeam fără motiv.
Poate fii din cauza alimentației, ciupercile ar putea fii cauza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasul e sanatos de tot chiar daca uneori denota ca e din prostie crasa sau dementeala temporala.