| ioana_9142 a întrebat:

Nu stiu ce se intampla ...intrebarile mele apar de mai multe ori... de la ce oare?

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Cand vrei sa o publici, cateodata se incarca mai greu, iar daca tu apesi de mai multe ori pe Doresc sa o public, in final iti va aparea de mai multe ori...

by Psihoyounger

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu am o intrebare publicata de mai multe ori ptc a crezut ca nu s`a trimis si am mai trimis`olaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza lui miley cirusrolling on the floor

| andra95 a răspuns:

Salut Ioana... si eu am patit asa... am apasat dublu clik sau de mai multe ori pe mouse atunci cand trebuia sa mi se afiseze intrebarea... inainte de a o publica mai bine verifica daca e corecta toata... Succes!:*