| RAY a întrebat:

Nu stiu cum faceti voi dar noi cu adhd vrem sa facem multe dar, chiar daca incepem ceva nu terminam niciodata nimic, cum va organizati voi sa terminati ce v-ati propus?

la noi este valabil in orice lucru si cand facem o lista de cumpraturi

https://www.la-psiholog.ro/......-la-adulti

4 răspunsuri:
| Dani211 a răspuns:

Eu la testul trimis de tine mi-a reieșit ca aș avea tulburare hiperkinetica.O porcărie și când am căutat diagnosticul pe majoritatea nu le am.Fiecare este special și cei de sus vor să fim toți la fel ‘’în rând cu societatea’’

| RAY explică (pentru Dani211):

Ce legatura are intrebarea mea cu raspunsul tau

| Dani211 a răspuns (pentru RAY):

Era o întrebare în chestionar, vă enervați repede? Se pare ca tu te-ai ambalat pe mine deja cowboy!

| RAY explică (pentru Dani211):

Nu ai ce face la ora asta si raspunzi aiurea