| ScriptS3 a întrebat:

Nu stiu cum s-a ajuns sa intreb niste necunoscuti (fara suparare, va rog) dar acum nu mai am ramas fara incredere in mine.De aproape 11 ani de cand tata a murit, mama s-a impreunat cu 2 barbati, si niciunul dintre ei nu m-a iubit mai mult decat cel adevarat.Singurul lucru cel iubesc la fel de mult pe parinti,ii muzica, dansul si actoria.In primul rand,nimeni din casa in care locuiesc nu mai are inima de cand a venit ultimul meu,,tata", si-n al doilea rand,ce iubesc eu, omul asta distruge totul in viata mea.Singurul lucru care-l vrea e sa fiu / sa am macar pe cineva care sa-mi spuna,,Imi place cum canti,ador miscarile tale de dans,imi place ca o faci pe actrita cu cei de-afara" nu mama,care nu mi-a cunoscut talentul,pasiunea.Cel mai mare vis al meu e sa ajung majora,sa nu mai am ce face acasa,sa-mi indeplinesc visul.

Iar intrebarea e:
Ce-ar trebui sa fac,stiu ca am scoala,o iubesc si pe asta,dar nu la fel de mult ca muzica...Ce trebuie sa fac, ca sa nu mai existe intmplari groaznice in viata mea?

2 răspunsuri:
| Adrian43 a răspuns:

Asta nu depinde doar de tine.

| OoBunnyoO a răspuns:

In momentul de fata nu prea ai ce sa faci. Ai rabdare pana o sa cresti si atunci vei avea mai mult control asupra vietii tale. Acum, din pacate, esti prea mica si depinzi de persoanele din jurul tau.