| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca ati patit si voi ca uneori sa apara cate unii cu cont nou doar ca sa lase un comentariu jignitor/injuraturi la intrebari?laughing
Am mai observat si la altii ca pateau asa thinking
Like...bruh whats wrong with some ppl idk;\
Si inca o intrebare, voi ati patit sa incurcati categoria coronavirus cu conversatii? Eu de cateva ori tongue

8 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca e o singura persoana, blocata de majoritatea userilor de pe aici, care in fiecare seara plange si face alt cont, injura si... Plange in continuare, nu stiu laughing
Am vazut ca se lua si de mine, dar ma bloca imediat, ca nici notificare pentru raspuns nu imi aparea.
Avea 5 raspunsuri din care 3 jignitoare, dar nu si-a facut contul doar pentru mine, are o problema cu mai multi sad
Aia e.

| ForeverAlone97 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Xerxes aka Nrx

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns (pentru DracuIa):

Individul e un troll frustrat cu mult prea mult timp liber, doar simte nevoie sa ii jigneasca pe altii si pe acest site are putere. In viata reala n-ar fi in stare.

Răspuns utilizator avertizat
| ForeverAlone97 a răspuns (pentru DracuIa):

McLaren 12 nu era el. In schimb Xerxes si Panamax da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie personal nu mi s-a intamplat. La alte intrebari ale altor useri am intalnit chestia asta.

Nu, nu am incurcat niciodata categoriile deoarece sunt atent cand postez happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aia cu categoria se intampla pentru ca nu esti atent, ci faci in graba. Iar de chestia cu contul nou, poate nu-mi amintesc exact dar din cate cred eu nu erau chiar injuraturi, si aveam pe cine da vina oricum. Sunt niste useri pe aici, care nu stau pe contul lor f vechi si vorbesc urat, ii blocheaza si face altele, eu eram noua si am observat ca se ia de anumit tip de intrebare sa duca discutia la sex, deci probabil nu esti in aceeasi situatie, sau e o ordine care o face din ce permite celorlalti sa discute, conturile alea dispar cu ce scriau, iti ramane sa fi afectat de reactiile lor la ce ai facut si zis, e un mod de a iti controla comportamentul.