| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun,dar care e denumire show-lui Spaniolii au talent in spaniola,adica noi ii spunem emisiunii noastre Romanii au talent,francezii au denumit-o La France a Un Incroyable Talent, dar spaniolii cum spun pe limba lor? ca incerc sa caut pe google si youtube si nu stiu denumirea.

Răspuns Câştigător
| georgiana967 a răspuns:

La spanioli se numeste Tienes talento, si sa stii ca pe google am cautat nestiind cum se numeste dar uite ca am gasitbig grin

1 răspuns:
| georgiana967 a răspuns:

La spanioli se numeste Tienes talento, si sa stii ca pe google am cautat nestiind cum se numeste dar uite ca am gasitbig grin