| IonutSiAtat92 a întrebat:

Nu stiu daca si voi v-ati intrebat vreodata,dar se spune ca sunt doar doua persoane care cunosc reteta "coca-cola". Acum dupa logica mea, inseamna ca doar ei doar muncesc in toate fabricile din lume pentru siguranta acestor ingrediente secrete.Bineinteles ca nu este asa,dar daca doar ei doi cunosc reteta,muncitorii care lucreaza in fabricile lor, cum pun acel ingredient secret daca nu este dezvaluit? laughing Cineva sa-mi explice ca nu pricep.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să pricepi că secretul de fabricație este important. Astfel, cei ce fabrică coca cola în România de exemplu primesc ingredientele deja amestecate, fără să știe ce este inclus în ele. Majoritatea ingredienetelor sunt înscrise pe etichetă, înafară de cel secret.