| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu de ce dar atunci cand parcurg o distanta mare pe jos, imi obosesc picioarele rau si ori ma impiedic, ori schiopatez, cateodata mi se incurca(doar cand merg un pic mai mult), de ce?

1 răspuns:
| Zodiacul a răspuns:

Ar trebuie sa te duci sa faci un control la medic! Cand eram clasa a 5-a ne duceam in fiecare zi la fotbal(toata clasa) si la un moment dat un coleg ne-a zis ma doare rau piciorul, ma doare rau piciorul! Noi credeam ca este de la fotbal dar a fost diagnosticat cu LEUCEMIA si peste 1 an mi se pare a murit! Dumnezeu sa-l ierte! Sper ca ti-am fost de folos! Funda?