| Vreau sa mi se stearga contu a întrebat:

Nu stiu de ce mi se tot sterg intrebarile ce caracter irelevant domne ca n`am zis nimic rau.DEci ingheata anul, s`a anuntat oficial la stiri, profesorii astia nu se gandesc ca nu fac nimic bun din asta?:-l pentru 2 saptamani de scoala se gandesc sa inghete anul angry

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Nu se îngheaţă nimic.Sunt doar exagerări.Am mai avut acum un an o grevă de o luna şi ceva şi s-a spus ca îngheaţă anul şi până la urmă am recuperat orele.Nu îngheaţă nimic, vine vara

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Am vorbit cu profesorii noştrii şi au spus că nu o să se ajungă chiar atât de departe. În plus e sfârşit de an, toată lumea are destule note încât să le fie încheiată situaţia atât ca ele nu sunt trecute în catalog ca formă de protest.

| Vreau sa mi se stearga contu explică:

Atunci n`a fost asa cum e acumwinking da`ti si u seama ca totusi sa scada atata din salarii e mult.sunt exagerari?raised eyebrows asta crezi u