| anonim_4396 a întrebat:

Nu sunt asa o fană mare a superstițiilor dar voi ati auzit de superstiția aia "Cand vezi doua avioane pe cer inseamna ca te iubesc doi băieți (fete in cazul băieților) "? Mi e asa imi spunea mama mea cand eram mica!

2 răspunsuri:
| Dragobeta a răspuns:

Hahahahahaaaaaaaaaaaaa
Mamaaaaa, inseamna ca ma iubeste tot orasul. Ca dimineata vad cate 7 avioane consecutiv (daca mai stau sa ma uit, mai vad) iar seara trec de 12 si pierd sirul ca dispar pana sa le numar.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Da, in Istanbul unul din cele mai mare aeroporturi din lume sunt cam 7 mil de femei. Cred că zilnic vad 2 avioane. Ce zici pe toate le iubesc 2 bărbați?