| Isabelamaria21 a întrebat:

Nu sunte-ti dezamagiti de la Romanii au talent eu nu sunt dezamagita ca a castgat Adrian Tutu sunt dezamagita ca la Narcis si Valentin nu le-a dat nimic ce a facut la inbogatit pe unul si la restul te doare inima sa ii vezi asa.

Răspuns Câştigător
| CARMENCITA a răspuns:

Eu banuiam ca el castiga desi nu este cel mai talentat.Stai linistita ca toti care au ajuns in finala au avut ceva de castigat.Acum lumea stie cat de talentati sunt si vor primi oferte foarte bune sa fie lansati.Eu nu sunt dezamagita, desi ai dreptate trebuiau sa primeasca si ceilalti macar un mic premiu.

3 răspunsuri:
| winchesters a răspuns:

Asa e, mai bine impartea banii la ultimii 3 finalisti.
Asta e Romania oh go on

| fabiola a răspuns:

Pe mine m-a dezamagit exprimarea si scrisul tau!

| Zøєy a răspuns:

Eu zic sa rescri intrebareahappy. Poate inteleg si eu ceva.tongue