| deepL a întrebat:

Nu va e dor de scoala? eu is plictisit de moarte

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Ma plictisesc in vacanta si sincer as vrea putina scoala. Vreau sa fie frig.

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Imi de dor de scoala, de colegi, prieteni, chiar si profi... dar nu si de invatat, fizica, istoria aia oribila, note, ascultat sau teste :-&
big grin

| Pho3nix a răspuns:

AOLEUUU...Nici sa nu aud de scoala.
N-am chef de invatat si de lucrari.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ma mai plictisesc dar tot nu vreau la scoala...nu vreau iar lucrari, ascultari, teze si 6-7 ore petrecute la scoala.

byehappy

| MisterKat a răspuns:

Doamne. ce ai patit?! Mie imi este scarba sa merg la scoala mai ales ca de la anul o sa fiu in a 12-a... bine ca mai am un 1 an si scap, ca dupa aceea sa poate sa faca Ambramburica tot ce vrea cu voi... experimente etchee hee Ce rau sunt laughing
Si nici de colegi nu imi este dor... apai de profesori...

| marry a răspuns:

Da...sa joc carti cu colegii laughing

| alle_1861 a răspuns:

Ba da, mai ales ca intru a-9-a :X

| Demoiselle a răspuns:

Nu credeam ca o sa spun asta: DA mi-e dor de al nostru lagar de concentrare Auschwitzcrying... mi-e dor de colegi... mi-e dor de profesori...si parca si de admosfera de tensiune a lucrarilor, testelor, tezelor...pff...cred ca am innebunit

| VladDu a răspuns:

O sa-mi fie dor numai atunci cand o sa o terminstraight face... asa cred

| just|breathe a răspuns:

Mie nu imi e dor pentru ca NU vreau sa intru la liceu.sadcrying(((((((:-

| just|breathe a răspuns:

Raspunsul era mai lung dar nu stiu de ce nu e tot sad...

| dragosh a răspuns:

Frate si eu abia astept sa inceapa! Nu e vb ca ma dau in vant dupa sc, da mi'e dor de colegihappy

| kitty_8919 a răspuns:

Mie imi este doar de colege nu de scoala sau profesori.

| LCD a răspuns:

Plictisit de moarte? :O
glumesti? distreaza-te! aoleu cum sa vrei la scl?

| domidoc a răspuns:

Doamneee, n-am crezut ca voi vedea o asemenea intrebare pe TPU, unde nivelul mediu de IQ pare sa fie 70-80. Da' carti n-ai? Daca n-ai, citeste on-line. Dar, de fapt, cred ca am gresit. Tu cred ca vrei doar idei de de distractii.

| criss27sweet a răspuns:

Mie dor de colegi, de distractia de la ore, de tot amuzamentul si glumele bune si proaste. nici decum sa-mi fie dor de profi, teste, teze, teme, si hello am vreo 14 materii, acum intr-a 6 ea

| romina_7963 a răspuns:

Nu imi este dor de cursuri, dar imi e dor de nebuniile ce le faceam cu colegii. Oricum abia astept sa imi revad colegii, avand in vedere ca e ultimul an de liceu, trebuie sa profitam la maxim! Si la sfarsit sa ne luam bacu` tongue.

| ioana_9748 a răspuns:

Eu as vrea sa nu mai fie scoala ca este insuportabila, mai bine prieteni, distractii, petrecerii si alea alea

| vladvlad23 a răspuns:

Vrei la scoala?! Omule... mi-e rau...

| deiutza_9183 a răspuns:

Mie imi este dor atat de colegi cat si de scoala mea:X
chair daca nu-i deloc usor unde invat e mai bine ca in vacantahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

De prieteni, de distractie, dar nu de teme si profesori;

Byebye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu! Si eu ma plictisesc uneori, dar, oricum, la scoala ma plictiseam si mai rau...Ai abia cateva luni vacanta, timpul zboara pe nesimtite, acusi te trezesti ca-i mijlocul lui septembrie crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea e ca decat sa merg la scoala mai bine mor de plictiseala. Tie daca iti e asa de dor de scoala invita la tine niste colegi sau fai niste exercitii la matematica.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasasasasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O`frate stiu ca acum e Decembrie`si-au trecut luni de cand ai lasat intrebarea asta`dar`, Cum poti sa spui ca iti e dor de scoala?`Poate`te`ai plictisit asa putin da daca ai prieteni langa tine`...`Nu`te my plictisesti`eu de abia astept sa vina iar vara`. Imi place si iarna da e plictisitor`:-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa imi este foarte dor de scoala mai ales de nebunele si nebunii mei de acolo abia astept am trecut abia aX-a si pana acum niciodata n-am asteptat asa de mult scoala ca acum...la inceput m-am bucurat ca e vacanta dar a inceput sa-mi fie ffffff doOor mai e o luna si parca e un an, chiar si de uni profi mi dor dar doar de uni atat si de diriga putin big grin abia astept, vacanta placuta tuturor v-am pupat :*:*>big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da chiar mi-e dor si mie de scoala si de colegi si de scumpa mea dirigita...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inceput frate straight face

| babygirl a răspuns:

Nu deloc, nici nu vreau sa mai aud de scoala, urasc atat de mult scoala happy