| anonim_4396 a întrebat:

Nu va enerveaza cand vara stati cate un ceas ca mancarea sa se raceasca?

8 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Ba da.

| Dismally a răspuns:

Pai de ce o incalzesti atat de mult? big grin Nu, nu am patit.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| MetisuI a răspuns:

Mananc doar salate vara si limonada la greu

| SilentRain a răspuns:

Nea' daca mă enervez o bag in frigider

| Fatamuntilor a răspuns:

Tu zici de mancarea care urmeaza sa fie pusa in frigider?
POTI pune oala intr-un lighenas sau chiar in chiuveta, apoi pui apa rece, in 10 -15 minute ar trebui sa se raceasca!
Daca e vorba doar de portie pui in farfurie, dupa care te speli pe maini.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Pai, cand ciorba e pe foc iau lingura si gust sa vad daca e prea calda sau o mai las, adica verific. Asa si tu nu o lasi sa se incalzeasca prea tare o mai verifici.

| oglindasultanului a răspuns:

Pune si tu ventilatorul.