| anonim_4396 a întrebat:

Nu va pare rau ca nu mai exista revista Popcorn(o citea sora-mea)?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poate isi schimba brandul si va aparea cu alt titlu pe piata.

3 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Hmm, eu o luam doar pentru unele postere.Asa ca revista era ok.

| wforweirdo a răspuns:

Mi-e indiferent, ca nu avea nimic special, era la fel ca celelalte, atata tot ca mai puneau cate un poster calumea, cum spunea si @Bogdanux.

| AnonimKidd a răspuns:

Si eu am citit o data revista Popcorn intr-adevar era interesanta.Nu stiiam ca nu mai exista sad.