| geoolina a întrebat:

Nu vi se pare ca videoclipul melodiei: alejandro de lady gaga e putin cam vulgar ca sa fie vizualizat pe toate posturile de muzica care sunt vizualizate de copii mai mici?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E intresant.Lasand la o parte vulgaritatile sexuale e chiar intresanthee hee

| Contrast a răspuns:

Cam vulgar?
Prea vulgar!
Atata libertate necotrolata, nu va face decat, sa ne privim intr-o zi contiinta si sa observam, ca si fetita cu rochita alba, care a adaugat pata dupa pata, zicand ca nu se va vedea...pana cand de atatea pete nu se mai vazu culoarea rochitei.
Aceste lucruri marunte, carora azi nu le acordam suficienta atentie, intr-o zi vor deveni niste monstri ai declinului social cu care nu vom mai putea sa luptam. Murdariam si pervertim mintea celor care inca ar trebui sa-i protejam, sa-i lasam sa se bucure de copilarie... Le lasam usi intredeschise, pe care mai tarziu cand le deschid, nu le mai putem inchide...si ajungem sa ne miram de ce copiii de 12-13 ani au cu totul alte procupari decat ar trebui sa aiba pentru varsta lor.
De ce?
Pt ca aruncam in valtoarea imoralului fiinte ce inca nu sunt mature dar nu mai sunt demult copii.

| St3fa a răspuns:

Da chiar mii se pare chiar foarte mult!

| sasha a răspuns:

Atata timp cat nu e la vedere nici un organ sexuala, iar legat de acele miscari in pat si la un spectacol de balet vezi tot asa ceva, deci nu mi se pare cine stie ce, nici macar un sarut nu e in videoclip asa ca nu e destul de vulgar incat sa nu apara la tv.winking

| Mara15 a răspuns:

Mi se pare.Muliti copii asculta cantecele ei, dar unele cantege nu pot fi puse pe tote posturile.Pe mine sincer Lady Gaga ma sperie.Imbracamitea ei si videoclipurile sunt nebunie curata.Imi place cum canta si cred ca are voce buna dar in cantecul Alejandro foloseste un vocabular pre vulgar si videoclipurile sunt si mai si.Cred ca ar trebui ca unele cantece sa aiba semne de AP
(acordul parintilor). Asta e parerea mea.