| danutza a întrebat:

Nu vreau, nu pot, mai bine altadata ...continuatzi voi big grin...

10 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Nu am timp...nu cred ca e posibil.

| smartdjs a răspuns:

Sunt obosit, ma simt aiurea

auran
| auran a răspuns:

Ma vei putea avea ca niciodata...mai putea mangaia si saruta cum numai tu ai putea...

Stefan
| Stefan a răspuns:

Azi sunt suparat si necajit, toate mi-au mers pe dos, dar maine va fi o noua zi.

| Silvia a răspuns:

Am draci, urasc ziua asta, nimic nu merge bine si m`am saturatcrying
Vreau sa vina maine...straight face

| pisoias a răspuns:

Maine e o noua zi si cu siguranta ca va fi mai buna ca azi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am chef, nu ma simt bine, e cam aiurea, nu stiu ce sa zic, mi-e frica...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omul de neanderthal ii spune femelei sale:
- Tu, hai sa facem sex.
Ea raspunde:
-Nu vreau!
-De ce?
-Nu am chef!
El ii trage una in cap cu maciuca si apoi ii spune:
-No, acum ai chef sa facem sex?
-Nu!
-De ce?
-Ma doare capul!

| doinitza a răspuns:

Acum sunt ocupata...am treaba si trebuie sa plec la cumparaturi...ne vom vedea poate alta data...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am timp, nu sunt pregatita, lasa-ma in pace,(momentan)totusi pentru ce ai nevoie de intrebarea asta?