| Zuza_2058 a întrebat:

Numele meu este emilia-elena si nu imi place ce nume mi-ati sugera dupa urmatoarele caracteristici:par saten, ochi caprui si 1, 68.astept propunerile voastre

Răspuns Câştigător
| JohannaStone a răspuns:

Draga, Ella...si eu am probleme cu numele meu. Ma numesc Ioana-Silvia si am probleme mai mult cu cel de-al doilea nume. Dar nu trebuie sa ti-l schimbi. Fi mandra de numele tau!

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Diana
Esti exact ca mine.

| BlackVeil a răspuns:

Oana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt de acord cu @dyya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuu diana...alexandrawinking

| Fcsb_Alexandra_1994 a răspuns:

Numele tau e frumos si trebuie sa te mandresti.Pe mine ma cheama Alexandra Daria si nu imi place deloc numele asta ciudat "Daria ".