| alexaalexandraa a întrebat:

O alta viata...cum ti-o imaginezi? happy

5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Alexutahappy de ce sa ne amagim cand stim ca realitatea e alta? de ce sa imi doresc alta viata, alt suflet, daca eu sunt fericita, implinita si persoanele dragi imi sunt alaturi? daca eram mult mai tanara, poate visam la ceva, dar am trecut de statul de visare si sunt cu picioarele pe Pamant! sunt multumita de ceia ce am, iar daca sunt bolnava, consider ca e o piatra de incercare si o duc cu mine pana...straight face
O zi frumoasa sa ai!

| alexaalexandraa explică:

@caramela- Sarut mana! Cat ma bucur ca va reintalnesc. Nu va mai vazusem de ceva vreme happy. Va doresc multa, multa sanatate. happy

| caramela a răspuns (pentru alexaalexandraa):

Sentimentul e reciproc, nu te mai "vazusem" deloc activa pe site..si tie multa sanatate si mult succes in ceia ce vei face...pop:*

| bloodyhell a răspuns:

Nu vreau o alta viata

| zapotech a răspuns:

Daca ar fi sa fiu un animal, as vrea sa fiu o pasarehappy.In rest, cred ca voi fi vreun miliardar sau ceva, pentru ca viata asta e opusul laughing.