| NN_9003 a întrebat:

O cunostinta veche (baiat) vorbeste cu mine pe mess in continuu si ma roaga sa vorbesc cu el pana seara tarziu. A zis ca vrea sa fie "fratele meu". Vorbeste cu mine si imi da multi ":*" dar imi zice des ca iese in oras cu nu stiu ce fata si ca pe mess s-a certat cu nu stiu ce fata etc. Ce inseamna asta?

1 răspuns:
| 3TeoDora3 a răspuns:

Asta inseamna ca e un fe de bro (frate )care te considera ca o sora ce ii poate spune orice are pe inima asculal poate il face sa se simta mai bine fundita?