| kaya a întrebat:

O curiozitate am si eu:cum poti avea la un raspuns Folositor Nefolositor si Stupid? Hotarati-va fratilor ori e Folositor ori Nefolositor, ori e alba ori e neagra?

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

laughing se mai intampla cand uni cred ca e naspa cuvantul sau sunt nervosi saraci laughingeu nu pre dau dar nefolosituor dau numai cand cineva injura sau pun diferite situri cu e jocuri sa ceva de genul acesta big grin

4 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Da poti avea big grin
cand primesti doar de la un utilizator si folositor si nefolositor si stupid, e clar ca e ciudat si probabil da voturi doar asa din plictiseala big grin
dar mie mi se pare ceva normal ca unul sa-ti dea folositor si altul sa-ti dea nefolositor pentru ca nu toti trebuie sa aiba aceeasi parere big grin

| OanaG a răspuns:

Pntru ca orice utilizator poate sa dea vot, fie el stupid folositor/ne, inteligent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciudat mod de a vota. Peste ceva timp, ne pomenim cu un raspuns catalogat astfel: 2 folositoare/intelegnte/stupide/amuzante si 3 nefolositoare laughing.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Fiecare înțelege ce vrea dintr-un răspuns, adevărul este undeva la mijloc.
Pa, pa.