| bogdy97bsi a întrebat:

O fata pe care o plac, tocmai s-a despartit si azi am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine... Ea a zis ca ii place de mine si vrea dar nu vrea sa o supere pe colega s-a de banca care ma place. Ce pot sa ii zic colegei de banca ca sa nu se supere?

2 răspunsuri:
| georgiana_5779 a răspuns:

Da-mi fundita te rog pentru explicatia mea : deci ai o sansa sa fi cu ea pentru ca nu a zis nu, adica daca nu vroia sa fie cu tine iti zicea din prima. in afara de asta colega lui daca te place cu adevarat o sa zica da. si dupa asta iti spun eu ca o sa renunte la tine dupa o perioada... iti zic sigur. pentru ca inca suntem mici si astea sunt trecatoare. relatie fericitahappy

| Ancutsa a răspuns:

Buna! :*

Nu, vei face o greseala. Pentru ce sa-i ceri acordul colegei sale de banca?
Ar fi o chestia, ca fata asta pe care o placi tu, sa vorbeasca cu, colega ei si sa-i explica ca na, tu ai intrebat-o daca vrea sa fie cu tine si totusi i-a cerut si ei acordul sa vada daca va potriviti. In felul asta si-ar da seama cum reactioneaza si ce sfaturi ii da tongue

Succes! :*