| juniper a întrebat:

O ghicitoare, cea mai simpla: Ce faceti exact in momentul asta?

Răspuns Câştigător
| :x:Xj.b:X:x. a răspuns:

Ne uitam la intrebarea tabatting eyelashessi..respirambig grin

9 răspunsuri:
| juniper explică:

Da, corect, apropo participati cumva la cartoonnetwork la concursul craciun in noiembire? Daca da, care au fost imaginile de ieri?

auran
| auran a răspuns:

Ascult tango...

| alinutzacodruta a răspuns:

Raspund la intrebarea ta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma plâng deoarece nu pot trimite mesaje private. Clar, discriminare de mail...laughing

| Aurelia a răspuns:

Exact in momentul acesta raspund la intrebarea ta, fiind asezata la birou - la calculator.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar nu e o ghicitoare, ne pui la contributie... ne intrebi... Mi'am rupt piciorul deci in afara somnului imi petrec timpul pe net... pentru o perioada...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandeam la nemurirea sufleului.

| amaadina a răspuns:

Ascult mel asta: http://www.youtube.com/watch?v=U313gPi3Ba8 si iti raspund la intrebare :P