| mgtow a întrebat:

O intrebare iesita din comun dar as vrea sa stiu la ce varsta ati vrea sa muriti? Eu la 60 de ani cred ca e numai bine, nu vreau sa ajung la azil ca acolo e nasol astept sa vad cat vreti voi sa traiti. O zi buna si lasati vrajeala la o parte.

6 răspunsuri:
| Just1dream a răspuns:

Eu in jur de 40 de ani. nu conteaza atat de mult cat traiesti, ci mai degraba ce faci in viata asta. eu vreau sa mor fara sa regret timpul pierdut, sa public cel putin o carte, iar cei ce ma cunosc sa isi aduca aminte de mine cu zambetul pe buze, vreau sa traisc din plin fiecare clipa, sa ma confrunt cu viata, dar sa o parasesc inainte de a deveni monotona.

| MihaelaDart a răspuns:

Niciodata nu m-am gandit la ce varsta vreau sa mor, momentan ma gandesc sa-mi fac o familie. Moartea poate sa mai astepte, am multe de petrecut in acesti ani.

| Roxana_5888 a răspuns:

La 35 de ani. Ştiu sună sumbru şi cinic, dar vreau să mor salvând pe cineva. Vreau să devin sniper în trupele speciale din U.K., şi prefer să mor salvând o viaţă decât zbătându-mă într-un pat de spital jegos din România.

| alinutza_4400 a răspuns:

Tot in jurul varstei de 60-65, cand o s imbatranesc, o s ma uratzesc si inebunseclaughing nu vreau s ajung o bunica perversa care s corupa minorii d 22laughing

| Rritu a răspuns:

De ce e nasol la azil?confused
Eu as vrea sa traiesc cat mai mult, sa ajung un bunic pervers in baston si senil =)

| xDudeee a răspuns:

Multi dintre noi vrem, speram sa murim la o anumita varsta, dar moartea nu anunta cand vine, daca iti este scris sa mori la 60, mori la 60! Dar trebuie sa traiesti viata din plin ca si cum ar fi ultima zi din viata ta! O zi buna! Si sper ca te-am lamurit!happy