| BiancaAndreeaa a întrebat:

O întrebare pentru băieți: vă plac la fete unghiile lungi sau scurte? Ce culoare de ojă preferați sau care vi se pare mai frumoasă? Cea nude, roz pal sau roșu deschis, închis sau alte culori?
Știu că o fata trebuie să aleagă ce îi place, este o intrebare din curiozitate, ma întrebam cum văd băieții manichiura fetelor :*

Răspuns Câştigător
| Sebastiann7 a răspuns:

Mie imi plac unghiile scurte si culori pale. Mi se pare ca aceste culori sunt mai finute, elegante. si legat de lungime, multe pitipoance umbla asa (acum nu vreau sa le cataloghez pe toate fetele ca fiind astfel). Am vazut aici ca unii zic aici ca le plac fetele care au creier laughing, da conteaza ca o fata sa aiba creier si sa aiba o personalitate frumoasa, dar si din felul in care se aranjeaza o femeie poti observa ce are in minte. happy

8 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Scurte si fara oja.

| Drimmero a răspuns:

Lungi se vad mai feminin, dar cu conditia sa fie curate, sa nu aiba negreala sub ele. Ca oja habar nu am ce as prefera,, sa nu fie verzi sau albastre ca sunt nasoale. Nude sau rosii arata cel mai fain.

Apreciem o manichiura misto la femei, dar e mult prea putin pentru a face o analiza de preferinte.

Răspuns utilizator avertizat
| Negoiu a răspuns:

Potrivite, îngrijite. Roz pal, nude.

| M1989 a răspuns:

Parerea mea ca baitilor le place sa mai aibe si creier nu numai unghi.

| BiancaAndreeaa explică (pentru M1989):

Clar! Am si precizat că e o simplă curiozitate... Nu are legatura cu adevăratele calități ale unei fete.

| numelealesecelinteles a răspuns:

Haha,daca ma intrebi pe mine unghiile fetelor sunt o delicatețe.imi plac cele scurte, ingrijite si o culoare..hmm,nude,siclam,roz pal si uneori negrelaughing :p