| Anonoim a întrebat:

O intrebare pentru fani de fapt fanele lu JB ce vedeti la copilasu ala are moaca de brosca parul nu e ingrijit si eu un prost cat despre voce exista si mai bun de cad sunt impreuna brad pitt si angelina jolie v-ati reprofilat?

4 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Esti sigur ca are parul neingrijit? uita'te mai bine laughing si mai invata si tu romana aia oh go on aa stai.stii ce am inteles " eu un prost" te`ai descris. ce frumoos happy

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Asa.prima "greseala" : are moca, si eu un prost, de cad sunt impreuna. Daca are parul aspru asta nu inseamna ca nu e ingrijit.Si de unde stii tu ca se piaptana o data pe zi? l'ai intrebat tu? Da, sunt multe voci mai bune decat cea a lui J. B. dar are de abia 16 ani si inca nu i s-a ingrosat voceaoh go on.nu mai vorbi despre ce nu stii happy

| JustMe a răspuns:

Si eu as fi curioasa sa stiu ce vad fetele la JBthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti prost ma!