| doarunbaiatcurios a întrebat:

O intrebare pentru fete! Sunt baiat si as vrea sa stiu ca fapt divers, voua ce baieti v-ar placea/atrage? De exemplu il vedeti pe unul pe strada imbracat de firma, numai cu blugi din aia negri si asa mai departe, plus un tricou scump si asa mai departe dar o aschiuta din aia slaba si care comenteaza sau sa il vedeti pe unul bine facut, musculos, inalt, viteaz, educat si care totusi stie de caterinca, dar bineinteles nu sarac si asa mai departe, un om normal, mai are si el cateva haine de firma pe acolo!

1 răspuns:
| Ana2920 a răspuns:

Pai pentru mine conteaza sa fie inteligent, sa se poarte frumos cu mine, sa fie frumos, si care sa ma placa si sa ma iubeasca