| nyoentox2002 a întrebat:

O părere, am scos piesa nouă?
https://youtu.be/tthOIWK0vrQ?si=GzNzjSJN1Rjwxjm5

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prin 2008, si eu "mixam" activand automix din Virtual DJ, si incercand sa fac playlist potrivit pe care sa-l mixeze softul.
La fel "canti" si tu, spui cuvintele la microfon, iar autotune-ul creaza notele happy

| nyoentox2002 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Nu e chiar așa boss, cu autotune trebuie să știi sa o dai, trebuie sa ai voce sa o dai cu autotune

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru nyoentox2002):

Da, stiu ca Salam suna si mai bine cu autotune, dar totusi trebuie sa fii aproape de autotune si in varianta live, cand lansezi piese.
Daca te suna aia de la ZU, sa le-o canti live, ce faci?

Răspuns utilizator avertizat
| Theo94 a răspuns:

Succes in continuare!

| 1onur a răspuns:

Cânți bine îmi place și este frumos și poza din background ai tu ceva al tău de mai trebuie lucrat puțin rău nu cânți frate cânți bine dar îți mai trebui puțin muncă

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

Sa mai vezi și alte piese de pe canal

| nyoentox2002 explică (pentru 1onur):

Nu e vina cum am cântat eu, e vina mixmasterului, că daca făcea altceva mai bun ieșea mai bine

| 1onur a răspuns (pentru nyoentox2002):

Ofticat și ăla ți-a umblat la glas...

| 1onur a răspuns (pentru nyoentox2002):

Că sa nu cănți bine pe YouTube...