| anonim_4396 a întrebat:

O persoana care are sa zicem cunostinte in programare egale cu 0, adica mai niciuna, ce seanse are la o facultate de informatica?

6 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Aproape de 0.

| oprescudorin11 a răspuns:

Aveam un profesor care spunea ca mai bine nu stii nimic decat sa stii gresit. Macar o ia de la '0' persoana aia decat de la -100.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai nici nu inteleg cum ai promova examenul de admitere scris daca esti 0.
Iar unde e pe concurs de dosare cu medii nu stiu cum ai fi fost tu la profil de mate-info cu medie mare la aceasta materie in situatia in care habar n-ai de informatica.

| Celcareajuta a răspuns:

Are sanse mari ca te cam ia de la zero doar ca e mult de munca si te trece prin notiuni de baza imediat...deci daca vrea, poate!

| nlko a răspuns:

Cred ca cu multa munca e posibil.

| Honeyyy a răspuns:

Intelectual nu ai avea sanse.
Cu bani, poate.