| anonim_4396 a întrebat:

O sa am un pisoi. E de sex masculin si culoarea alba.Nu stiu ce nume sa ii pun? Ma ajutati va rog.THX:*:X

7 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Snowy

| gabriela a răspuns:

Daca tot e alba. da-i Crin!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bix de la tine.
Pa, pa.

| lala178 a răspuns:

Star
Sunny
Zuzu
Tomy
Tedy
Ozzy
Rony
Tony
Skippy
Mitzu

| petria a răspuns:

Bulgare de zapada, mi se pare un nume apropiat caracteristicilor lui.big grin

| bebytzza_9352 a răspuns:

Prietenul meu are un pisoi il kiama tzitzi si e alb si mare e caucazian e imens laughing are 7 kglaughing) si daca nu cunoaste sare si zgaraielaughing mai rau ca un cainelaughing)

da poti sai spui pufy sau zuzy sau tomy:X big grin oricum l'ar chema important e sa ai grija de el si sa'l iubesti mult:X:X:Xhappy

| rosad a răspuns:

''mox'' e un nume dragut