| casy14channel a întrebat:

O sa fie cam ciudata intrebarea:de fiecare data cand ma uit la ceas ba e fix(si se spune ca daca te uiti la ceas atunci cand e fix te place cineva), ba chiar in momentul acela cand ma uit la ceas se face minutul urmator(azi tot timpul mi s-a intamplat acest lucru), sau ceasul este ora si nr mele preferate(7, 14, 25)sau ba ma uit exact din 10 in 10 minute.credeti ca semnifica ceva, eu tot m-am gandit la mai multe variante dar am nevoi de parerea voastrabig grindau fundita la cel mai bun raspunsbig grin

1 răspuns:
| BubuLina999 a răspuns:

Si mie mi se intampla asa sa stii ...cand ma uit la ceas e mereu fix si eu zic **cineva ma iubeste** nu stiu daca e adevarat da si eu m.am gandit la cateva variante in cazul meu si culmea s.au adeverit :-)). cred ca ar fi cazul sa te convingi daca atunci cand te iuti la ceas si e fix candva te iubeste. vezi si tu la fetele pe care le banuiesti daca dau semne cum ca te.ar placea. ce ciudat suna *fix* ...nu prea cred eu in asa ceva da merita sa incerci **pwpici**