| EmaS a întrebat:

O sa mergi cu colinda sau o sa primesti colindatori?

Răspuns Câştigător
| Raniia a răspuns:

As vrea sa primesc, te astept si pe tine.O seara binecuvantata!

9 răspunsuri:
| ImiPlacToate a răspuns:

Merg..., O zi bna

| superdorex a răspuns:

Cu siguranta ca o sa primesc colindatori, ei ne fac sa simtim cu adevarat sarbatorile de iarna! Sunt spiritul sarbatorilor de iarna!

| Savin_Ana-Maria_1988 a răspuns:

Primesc happy dar mie nu-mi place sa merg straight face

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,o sa mergwinking.E mai interesant si mai distractiv.Pa-pa!

| BlackEyedGirl a răspuns:

O sa primesc cu siguranta si poate o sa si merg. happy

| mona a răspuns:

Prefer sa primesc colindatori decat sa merg

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Hmmm,poate voi merge cu chitara acustica sa le cant tovarasilor pentru o tuiculita sau vin.laughing

| KristalPop a răspuns:

Nici una, nici alta.

| Mădă0611 a răspuns:

Nu merg, bineinteles, dar vin neamurile, ca "ie" nesimtite no talking