| Roby67 a întrebat:

Oameni buni! Cand trece incalzirea aia globala si pe strada mea, ca eu m-am saturat de frig? Azi dimineata -9 grade, acum -4 grade, maine dimineata -12 grade

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Numai tu te-ai saturat de frig? Si aici unde sunt eu acum, sunt -8 grade.Pana la urma trebuie sa ne obisnuim si cu rece, nu-i asa?hee heeBafta!

3 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Chiar crezi in incalzirea globala? Eu am mari dubii in privinta asta, nu crezi ca ar fi regizata de cei interesati in promovarea energiei alternative si a altor chestii eco si de mediu? Vad ca, din contra, vremea nu da semne de incalzire, ma asteptam ca iarna sa fie mai blanda, vara mai caniculara, si nimic din toate astea!

| Roby67 explică:

@ursulika, ce-ti pasa tie, tu ai blanita pe tine si eu am numai cateva fire de par pe spate care nu ma incalzesc cu nimic.
Esti norocoasawinking

| TheToxicNightmare a răspuns:

Tu vorbesti? La pitesti ninge si e frig cred ca -8.Brrrr, nu mai pot.sad