| SkandallKamataru a întrebat:

Oameni buni eu chiar nu inteleg de ce lumea e cum e.

8 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns:

Cum e?

| LisaJulie a răspuns:

Adica? Da niste detalii

| FreddieM a răspuns:

Nici lumea nu înțelege cum ești tu, deci sunteți chit. Căci doar lume ești și tu și cu siguranța ești și tu diferit fata de ceilalți.
Gluma deoparte, nu e nimic de inteles, doar nu trăim într-o lume standardizat după tipare definite.
E suficient sa te deschizi la minte și sa te adaptezi, dacă vrei sa scapi de stres.

Cheers

| 1onur a răspuns:

Lumea este cum este importantă este noi să nu fim ca lumea aia.

| Cinic a răspuns:

Lumea este nebună si rea
Frate daca poți tu sa fii mai bun ca ia.

| Delyae a răspuns:

Întrebarea-i de Pro FM.

| Isabella883 a răspuns:

Da? Nici eu. Apropo, asa de curiozitate. Ala din poza esti tu sau ai gasit-o pe Pinterest sau Shutterstock?